Reklamacje

REKLAMACJE

Reklamacja

Gwarancja jakości

Zakupione przez Ciebie produkty posiadają Gwarancję Producenta .

W przypadku reklamacji

– skontaktuj się z nami niezwłocznie

– postępuj zgodnie z OWG ( ogólnymi warunkami gwarancji ) producenta – patrz poniżej .

Jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności w realizacji swoich praw gwarancyjnych możesz zwrócić się do nas o pomoc.

Zwrot towaru – gwarancja satysfakcji

Dodatkowo oferujemy Klientom “gwarancję satysfakcji” w ramach umowy polegającej na tym, że zakupione towary mogą zostać zwrócone w terminie 10 dni od daty wysłania. Firma PHU TOP SERVIS zwraca nabywcy w całości kwotę równą aktualnej cenie towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy.


Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek za pobraniem!


O chęci zwrotu lub wymiany towaru prosimy nas wcześniej powiadomić. Do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć czytelną kopię faktury zakupu . Towar należy przesyłać na adres:

PHU TOP SERVIS
ul. Koszalińska 26g1
60-480 Poznań

Produkty oferowane w dziale WYPRZEDAŻ ze względu na wycofanie ich z oferty nie podlegają zwrotowi lub wymianie.

Prosimy uprzejmie zwrócić uwagę, aby zwracane produkty nie miały śladów używania, były kompletne i zapakowane w oryginalne opakowania.

 

O naszej firmie

Nasza firma istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją modernizacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz ogrodowego dla małych i dużych obiektów. Oferujemy najnowsze rozwiązania LED i indywidualnie projektowane produkty – „na miarę”.

Projektujemy i instalujemy również modernizacje ogrzewania z zastosowaniem promienników na podczerwień oraz wyposażamy obiekty w biokominki zewnętrzne LPG i ekologiczne kominki wewnętrzne.

W naszej ofercie znajdują się też wirusobójcze i bakteriobójcze lampy UV-C, koncentratory tlenu, lampy antydepresyjne i lecznicze oraz urządzenia elektromedyczne.

Zapraszamy do współpracy!

PHU TOP SERVIS

ul. Koszalińska 26g1
60-480 Poznań
NIP 777 134 63 61

 

Bądź na bieżąco

Kontakt

Skontaktuj się z nami!