O Firmie

O nas

STERILON FLOW 72W SZPITAL
UV-C STERILON FLOW w biurowcu Cavatina w Krakowie

Firma TOP SERVIS działa od 2010 roku. Pod szyldem Sterylia i Led pracujemy od początku pandemii. Dostarczamy m.in. lampy UV-C do dezynfekcji i sterylizacji powierzchni i powietrza dla szpitali, placówek medycznych, gabinetów, hoteli, restauracji, szkół, przedszkoli a także użytkowników prywatnych.

 

Lampy UV- C w naszej ofercie to urządzenia polskich producentów o działaniu bezpośrednim, jak również przepływowym, z atestami i gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Urządzenia te są skuteczne w walce z COVID -19 i zabijają 99,99 % wirusów, bakterii i grzybów.

W naszej ofercie znajdują się również koncentratory tlenu do tlenoterapii zarówno dla osób chorych jak i zdrowych. Oferujemy urządzenia stacjonarne i mobilne a także inne urządzenia elektromedyczne.

Dodatkowo w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo lampy do światłoterapii w tym lampy antydepresyjne i lecznicze, które dzięki swoim właściwościom są w stanie zwalczyć depresję sezonową i choroby skóry, takie jak łuszczyca czy bielactwo.

 

ANGE 5 -1
supernovaa
hotel 1
profiles unikatowy system oświetlenia led

Ponadto projektujemy oświetlenie LED dla nowych budynków oraz zajmujemy się modernizacją istniejącego już oświetlenia.

Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa i projektu oraz kalkulacji energooszczędności a skończywszy na montażu i pomiarach efektów. Korzystamy z szerokiego zaplecza specjalistów – inżynierów techniki świetlnej, którzy zagwarantują, że nasze rozwiązania są oszczędne, ale również zgodne z obowiązującymi normami, bezpieczne i komfortowe dla użytkowników a także podnoszące standard i prestiż oświetlanych obiektów.

Nasi menadżerowie sprzedaży zapewnią Państwu sprawną obsługę, rynkowe ceny oraz krótkie terminy realizacji, a także obsługę po sprzedażową i pogwarancyjną.

Kominek zewnętrzny gazowy Faro
Projekt bez tytułu(6)

Projektujemy i instalujemy również modernizacje ogrzewania z zastosowaniem promienników na podczerwień oraz wyposażamy ogrody , restauracje i tarasy w biokominki zewnętrzne LPG i ekologiczne kominki wewnętrzne.

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz sprzęt do realizacji nawet najbardziej wymagającego projektu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

1

PROJEKTY OŚWIETLENIA

5

POMIARY NATĘŻENIA

3

DORADZTWO TECHNICZNE

6

MONTAŻ

1

PROJEKTY OŚWIETLENIA

5

POMIARY NATĘŻENIA

3

DORADZTWO TECHNICZNE

6

MONTAŻ

O naszej firmie

Nasza firma istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją modernizacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz ogrodowego dla małych i dużych obiektów. Oferujemy najnowsze rozwiązania LED i indywidualnie projektowane produkty – „na miarę”.

Projektujemy i instalujemy również modernizacje ogrzewania z zastosowaniem promienników na podczerwień oraz wyposażamy obiekty w biokominki zewnętrzne LPG i ekologiczne kominki wewnętrzne.

W naszej ofercie znajdują się też wirusobójcze i bakteriobójcze lampy UV-C, koncentratory tlenu, lampy antydepresyjne i lecznicze oraz urządzenia elektromedyczne.

Zapraszamy do współpracy!

PHU TOP SERVIS

ul. Koszalińska 26g1
60-480 Poznań
NIP 777 134 63 61

 

Bądź na bieżąco

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się telefonicznie, podaj swój numer telefonu, oddzwonimy.

    Skontaktuj się z nami!