Lampy specjalistyczne robocze LED

Co wyróżnia specjalistyczne lampy robocze LED?

Oświetlenie specjalistyczne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje problem ze standardowymi lampami. Stanowi dodatkowe źródło światła o dużej mocy (12-227 W w zależności od modelu) i komfortowym strumieniu świetlnym liczącym nawet kilka tysięcy lumenów. Lampy specjalistyczne robocze LED są ponadto odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia czy pęknięcia. Wobec tego można bezproblemowo zastosować je w miejscach, w których nietrudno o przypadkowe uderzenia.

Przenośne specjalistyczne lampy robocze

Największym atutem naszych produktów jest ich mobilność. Cechują się niewielką wagą oraz kompaktowymi wymiarami. Specjalistyczne lampy robocze LED posiadają też na wyposażeniu uchwyty lub haki, dzięki którym można je nie tylko postawić na powierzchni płaskiej, ale też przyczepić w dogodne miejsce. Rodzaj uchwytów zależy od modelu oświetlenia.

Gdzie przydadzą się specjalistyczne lampy LED?

Prezentowane oświetlenie zostało zaprojektowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu, choć można je wykorzystać także w innych miejscach. Duże modele sprawdzą się doskonale na placach budowy i do pracy w terenie (np. przy usuwaniu awarii). Z kolei mniejsze specjalistyczne lampy LED to doskonały wybór do warsztatów samochodowych czy pracowni malarskich. Mogą bowiem skierować światło do obszarów, gdzie nie dociera standardowe oświetlenie w pomieszczeniu. To także nieoceniona pomoc podczas licznych prac wykończeniowych, takich jak prace szpachlerskie, czy tynkarskie.

Lampy specjalistyczne robocze LED z akcesoriami

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko profesjonalne oświetlenie, ale też przydatne akcesoria montażowe. Umożliwiają one rozstawienie specjalistycznych lamp roboczych LED w strategicznych miejscach bądź pod nietypowym kątem. Dzięki temu światło dociera tam, gdzie jest najbardziej potrzebne – niezależnie od sytuacji. Statywy można dowolnie regulować, aby odpowiadały potrzebom. Dostępne w naszym sklepie specjalistyczne lampy robocze są z nimi kompatybilne pod każdym względem.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Sterylia i Led Opinie z ekomi.co.uk
1
    1
    Twój koszyk